Eu sunt Kisunea , am 16 ani din cauza asta mai uit drumul acasa . Rog sa ma întoarce -ti la mami și la tati , ei sigur își fac griji . Acasa ma așteaptă baby Inessa care fără mine nu poate dormi . Câte o data mai ies cu surioara și fratele meu la plimbare și ne mai rătăcim , suntem siguri ca ne veți ajuta sa ne întoarcem . Mami si tati Răspunde si la whatsapp. Va pupam
Kisunea
