Hello oameni buni, el este Gipsy si noi il iubim foarte mult, face parte din familia noastra, chiar daca uneori este mai ” vagabont” si iese afara din casa. Va rog frumos sa ne contactati daca scanati acest cod ! Multumesc !
Gipsy


Hello oameni buni, el este Gipsy si noi il iubim foarte mult, face parte din familia noastra, chiar daca uneori este mai ” vagabont” si iese afara din casa. Va rog frumos sa ne contactati daca scanati acest cod ! Multumesc !